Persian
English
Russian
Polish
Contact Information

Armenian

French

Italian

Under Construction

 

FIRMA SEPITAKMÓWIMY TYLKO O JAKOŚCI

Farby i specjalne pokrycia przemysłowe oraz elewacje budynków firmy SEPITAK, najlepszej jakości, najnowszej światowej technologii, powstają przy użyciu najlepszych surowców.Farby, pokrycia oraz elewacje firmy SEPITAK poza urodą wykazują się niezwykłą odpornością na czynniki zewnętrzne, dużą kleistością, przeciwdziałają łuszczeniu się oraz powstawaniu pęcherzy, są odporne na kwasy i zasady, promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza, samoczyszczące (Self Cleaner), odporne na wilgoć, wodoszczelne.

Elewacje budynków:
 

Farby elewacyjne :
elewacje o wysokiej kleistości/przyczepności do konstrukcji betonowych w celu ochrony betonu oraz cementu, a także farby zewnętrzne chroniące przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i chemicznymi.
More Info:

Farby do urzytku wewnetrznego :
pokrycia ochronne zapobiegające wilgoci (przeznaczone dla rejonów charakteryzujących się wysoką wilgotnością), pokrycia stuprocentowo zmywalne o najróżniejszych kolorach. Powyższe fabry są bezzapachowe, stoworzone specjalnie z myślą o pomieszczeniach mieszkalnych i przemysłowych oraz wnętrzach sterylnych, takich jak szpitale.

Farby do azbestu i pleksji :
Środek ten stworzony został do pokrywania konstrukcji azbestowych. Wykazuje się długowiecznością ilozując konstrukcje i zapobiegając roznoszeniu się pyłu azbestowego w powietrzu i zanieczyszczaniu środowiska.

More Info:

Farby do basenów :
Długowieczne, wysokiej jakości, kompletnie wodoszczelne (Waterproof).

More Info:

Farba specjalna do podłóg fabrycznych :
Ochrania betonowe podłogi fabryk i zapobiega unoszeniu się pyłu cementowego, kompletnie zmywalna.

More Info:

Pokrycie wodoszczelne:
Środek ten został stworzony do pokrywania konstrukcji budynków. Możliwe jest pokrywanie także konstrukcji wilgotnych i mokrych. Konstrukcje te po pokryciu naszym środkiem stają się kompletnie wodoszczelne, zapobiegają osiadaniu wilgoci. Idealne dla okolic o dużej wilgotności powietrza.

More Info:

Pokrycia antypalne:
Stworzone dla ochrony części metalowych przed ogniem, tak by zgodnie ze światowymi standardami konstukcje metalowe poddawane działaniu ognia wytrzymywały 2 godziny oraz by zapobiegać rozprzestrzenianiu się ognia. Dzieje się to następująco: podczas pożaru, gdy temperatura otoczenia i konstrukcji stalowych osiąga 220oC, nasze pokrycie uaktywnia się i zamienia się w pianę. W pianie wytwarza się azot, który ochładza elementu stalowe I sprawia, że ogień nie trzyma się konstrukcji.

More Info:

Pokrycia do żelaza:
 

 

Zapobiegające rdzy farby zewnętrzne, preparaty zapobiegające korozji, pokrycia M.I.O., farby ochronne kationowe, pokrycia morskie, specjalne farby do stali i żelaza oraz konstukcji ocynkowanych, do pokrywania czołgów, zbiorników wodnych, schodów, rur, słupów wysokiego napięcia, statków itd…

 

Pokrycia do podwozia samochodowego:
Wypalany w piecu środek stosowany jest w przemyśle samochodowym. Po pokryciu podwozia tym preparatem w przypadku urazów fizycznych i chemicznych, takich jak kontakt z wodą, błotem, uderzenia drobnych kamieni, nie ulega ono zniszczeniu ani korozji. Środek ten wykazuje się dużą przyczepnością do części metalowych, zapobiega wilgoci, zniszczeniu na skutek działania błota oraz pęknięciom na skutek oddziaływania sił wewnętrznych metalu.

More Info:

Farby uliczne:
1 – Farba do krawężników – długowieczna o znakomitej jakości, o doskonałej przyczepności, nie płowiejąca, zapobiegająca łuszczeniu się i powstawaniu pęcherzy. Dostarczana w formie zgodnej z zamówieniem.
2 – Farba do asfaltu – zgodna ze standardem amerykańskim ASTM, o dużej wydajności, długowieczna.
More Info:

 

 

 

Persian English Russian Polish Contact Information

Home

 Copyright 2003-2004.
For problems or questions regarding this web contact [ProjectEmail].
Last updated: 04/06/05.